NATASHA PAVLUCHENKO to autorska polska marka istniejąca na rynku od 2005 r. Dokładamy wszelkich starań, by naszym znakiem rozpoznawczym była wysoka jakość materiałów, ciekawy fason oraz dbałość o detale. Projekty dedykujemy kobietom ceniącym indywidualny styl, niebanalny krój oraz wysokogatunkowy materiał .

Różnorodność oferty powoduje, że stroje  z powodzeniem mogą  znaleźć się w garderobie zarówno dojrzałych kobiet, jak i nastolatek, oprócz wieczorowych kreacji na specjalne okazje, dostępne są także ubrania w stylu casual, dodatki, a nawet bielizna. Niezmienna pozostaje  jakość materiałów oraz precyzja wykonania.

Naszym priorytetem jest  dbałość o każdego Klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom. W autorskich butikach marki można nie tylko kupić gotowe kolekcje ubrań, lecz także złożyć zamówienie  na spersonalizowany model i skorzystać z kompleksowej usługi stylizacji. Nasze butiki stanowią  połączenie pracowni projektowych i galerii - w miłej atmosferze można obcować z  kolekcjami, napić się kawy czy zasięgnąć modowej porady.